Trefal, spol. s r.o. na Firmy.cz   |    +420 572 548 159

Další výrobkyNavrhujeme a vyrábíme zařízení pro různá odvětví průmyslu i do veřejného prostoru.

STROJÍRENSTVÍ

Navrhujeme a vyrábíme zařízení pro nejrůznější odvětví lidské činnosti. Jak při konstrukci, tak při realizaci úzce spolupracujeme se zákazníkem a protože je pro nás práce i zábavou, tak jsme vždycky potěšení úspěšným zdoláním každé nové mety.
Díky tomu nenajdete v našem portfóliu pouze mycí stroje, ale i zařízení pro řízení dopravního provozu, nebo Automatické hasící zařízení a jiné.

Kondenzace páry

Kondenzace páry


Zkonstruovali jsme kondenzační zařízení pro mycí stroje

Kondenzační zařízení je primárně určeno, jak už název napovídá, pro kondenzaci páry vytvořené v mycím prostoru stroje v průběhu mycího cyklu. Účinné je ale také při odstraňování vzniklého vodního aerosolu. Docházíme tak k výraznému posunu, co se týká nezávislosti mycího stroje. U stroje s kondenzačním zařízením již není zapotřebí řešit odvod par pomocí odsávacího ventilátoru a potrubí ven z budovy, a tedy ani není nutné dělat průchody skrze stěnu či strop. Mycí stroj se s kondenzačním zařízením stává téměř bezemisní.

Číst dál

 

Rozvadec01

Automatické hasící zařízení

Automatické hasící zařízení

 
je určeno k zamezení vzniku požáru při technologických procesech odmašťování a konzervaci dílů v kovových vanách s uzavíratelným víkem.

AHZ je konstruováno jako sestava systému požární ochrany (FPS), systému elektrické požární signalizace (FDAS), pomocných zařízení a stabilního hasícího zařízení (dále jen SHZ).

Bezpečnostní snímače

  • Snímač zaplavení záchytné vany
  • Senzor koncentrace hořlavých par
  • Snímače aktuální teploty kapaliny
  • Senzor plamene
Číst dál
Rozvadec01

 

Konzervační zařízení

Konzervační zařízení


Pneumatické zařízení určené k máčení předmětů v konzervační kapalině.

Jedná se o jednoduchý stroj, vyrobený z nerezové oceli, usnadňující namáhavou práci v technologickém procesu konzervování těžších předmětů. Kvůli jejich vyšší hmotnosti je manipulace s nimi dost komplikovaná a fyzicky náročná. Naše zařízení, pomocí pneumaticky poháněného ramene, vykonává těžkou práci za pracovníka a tím šetří jeho čas i zdraví. 

Číst dál
Rozvadec01

Nerezové rozvaděče

Nerezové rozvaděče 


Navrhujeme a vyrábíme nerezové rozvaděče opatřené tlačítky i displejem s procesorovým řízením

Za dobu existence naší společnosti, jsme již navrhli a vyrobili nepřeberné množství rozvaděčů. Naše rozvaděče jsou standardně vyrobeny z nerezavějící oceli AISI 304, ale jsme schopní tento materiál nahradit jiným dle požadavků zákazníka na odolnost (např. chemickou atd...). Naše rozvaděče bývají zpravidla ze stejného materiálu jako samotná myčka a bývají osazeny řídícím systémem LOGO. Rozvaděče mají krytí IP 55 a jsou certifikované VTÚPV Vyškov.

 Číst dál

 

Rozvadec01

Tlaková filtrace

Tlaková filtrace


Tlakové filtry mikrofiltrace mycí kapaliny. Jejich varianty a možnosti.

Vyrábíme základní dvě varianty nerezových filtrů filtr typ „1“ a větší filtr typ „5“. Konstrukční provedení obou typů filtrů je podobné s tím, že provedení „1“ má menší obsah a většinou se instaluje přímo na stroj. Provedení „5“ je vzhledem k rozměrům instalováno vždy mimo stroj, se kterým je spojeno gumovými hadicemi.

Číst dál

 

Rozvadec01

Vzduchové nože

Vzduchové nože


Odolný ofukový nůž navržený naší společností. Slouží k ofukování mokrých předmětů.

Naše společnost navrhla a zkonstruovala vlastní ofukovací zařízení. Díky tomu jsme dosáhli:

  • Vyšší odolnost - nůž je vyroben kompletně z nerezavějící oceli, takže jeho náchylnost vůči poškození, způsobenému mechanickým, chemickým nebo teplotním namáháním, se tím výrazně snížila. Sestává z několika ocelových plátů sešroubovaných dohromady a díky tomu tvoří kompaktní celek.
  • Zástavbové rozměry - díky své kompaktnosti nůž zabírá minimální prostor a my tak uspoříme místo. Nůž je možné umístit v jakékoliv poloze.
  • Přizpůsobitelnost - konstrukce nože umožňuje snadno modifikovat jeho délku a přizpůsobit se tak požadované aplikaci. 
Číst dál
Rozvadec01

 

 


VEŘEJNÝ PROSTOR

Angažujeme se také do navrhování a výroby prvků městského mobiliáře a architektury, jako jsou pouliční lampy, květinové truhlíky, nebo např. světlolamy. Podstatnou část námi zpracovaného materiálu tvoří nerez, ale běžně pracujeme i s ocelovým materiálem, hliníkem a často obrábíme též plasty.

Pouliční lampy

Pouliční lampy


Sloupy veřejného osvětlení z nerezavějící oceli.

Osvětlovací stožáry vyrábíme podle požadavků našich zákazníků. 
Můžeme navrhnout individuální řešení v souladu s normou ČSN EN 40-3-1 - Osvětlovací stožáry.

Číst dál

 

IMG 2428Us

 

Světlolamy

Světlolamy


Slouží jako funkční i designový prvek v architektuře

Tento náš konkrétní výrobek můžete vidět jako jeden z designových prvků architektonického záměru řešení fasády bytového domu v Hodoníně. Jedná se o hliníkové světlolamy - paravany, určené k částečnému zastínění balkonu.

Číst dál

 

 

IMG 2428Us

 

Pojízdný květinový truhlík

Truhlíky


Květinové truhlíky s kolečky, nerezovým rámem a dřevěnou výplní.

Truhlíky určené svou pevnou konstrukcí s kolečky ke každodennímu převážení. Jejich spolehlivost byla prokázána několikaletým každodením náročným provozem. Jejich důležitou vlastností je rozložitelnost. To usnadňuje přepravu, ale především šetří skladovací prostory při sezónním používání.
 

Číst dál

 

 

IMG 2428Us

 

Stojan

Stojan


Stojan určený k prezentaci velkoformátových dlaždic.

Je navržený z nerezové oceli a dá se do něj umístit sedm dlaždic. Důležitá je jeho stabilita i při použití velkých formátů. Ve spodní části má okénko určené pro umístění cedulky s logem výrobce dlaždic. Velkým přínosem je jeho schopnost stohování což značně usnadňuje skladování a přepravu.
 

Číst dál

 

 

IMG 2428Us

 

 

Přihlášení